Kápézetka

390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Cesta letadlem, autem, dlouhá chvíle v čekárně u lékaře, v restauraci nebo prostě jen náhlá nuda. Vytáhni krafťáckou kápézetku a bav se… nebo vyzvi tátu, babičku nebo kámoše na souboj.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kápezetka obsahuje kartičky s herními plány, dva mazatelné fixy v různých barvách, mazací houbičku, pravidla a pouzdro, do kterého všechny věci poskládáš a hurá s nimi na cesty. Obsahuje 10 her (více či méně známých) - pro dva, ale některé i pro jednoho nebo naopak více hráčů. Zároveň je v sadě jedna volná kartička na kreslení podle fantazie nebo vymýšlení vlastních her. 

 

Obsažené hry i s pravidly:

- Piškvorky

- Šibenice

- Hádej, co kreslím

- Země, město

- Lodě

- Tečkovaná

- Čtverečky

- Trojúhelníky

- Můstky

- Slova

 

Malá, skladná, zábavná aktivita. Stále v pohotovosti při náhlé nudě - taková je krafťácká Kápézetka.

 

Doporučujeme pro věk 4+

 

 

Mezi námi dospěláky…

Přestože jsou všechny aktivity připravovány s největší pečlivostí a zodpovědností, nejedná se o hračky, ale didaktické pomůcky pro výtvarnou/kreativní/vzdělávací činnost. Prosíme o důkladné zhodnocení schopností Vašeho dítěte a adekvátní dospělácký dohled. Užijte si kvalitně strávený společný čas, během kterého se možná i vy sami něco nového naučíte.

 

Tuto sadu posíláme vždy v plastové obálce navíc kvůli malé velikosti krabičky. Věříme, že s drobnou ekologickou zátěží navíc nám pomůžete následným správným vytříděním do příslušného odpadu.

Pozn.: Barvy nebo provedení jednotlivých součástí se můžou mírně lišit dle aktuální skladové dostupnosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: