O KRAFŤÁCÍCH PŮVODNÍ

Jsem Renata a už delší dobu “trpím” lehkou obsesí ve vymýšlení osobních, vyladěných dárků s hlubším významem. Zároveň ráda podporuji malé značky s příběhem, zajímavé projekty… v hlavě mám tisíc nápadů a další milion jich čeká v pořadí… mám ráda přírodní barvy, designově čisté věci a miluju krabičky. Můj život se spojil s jedním z nejorganizovanějších lidí na světě, který dal mým nápadům řád a pár excelovských tabulek :-) A pak jsou tu děti, které vnesly do toho našeho bílo-šedého, tabulkového života trochu barev a nepořádku. Bylo nám od začátku jasné, že jim nedáme plastové hračky, nedáme jim tablet, nebudeme je uplácet sladkostmi. Takže jsme jim dali plastové hračky, tablet a lentilky zdobí každý narozeninový dort.. a těch barev přibylo mnohem víc. Ale zdravý rozum jsme si udrželi (nebo si to alespoň objektivně myslíme) a tak se jim snažíme ukázat, že svět nemusí být jen plastový, že sladké dobroty rostou i na stromě a že se můžou naučit cokoli budou chtít - když budou chtít. A děti vždycky chtějí.. a pořád jsou tu ty krabičky, pamatujete?

 

Vymýšlíme, plánujeme, malujeme, tiskneme, bavíme se a objevujeme s našimi dětmi. Oslovujeme odborníky. A zhruba tady někde v našem obyčejném příběhu pomalu vznikají neobyčejní KRAFŤÁCI.

 

Smysluplně sestavené sady pro dětské objevování, kreativitu, rozvíjení potenciálu, získávání nových dovedností a vědomostí, budování sebevědomí ve smyslu - dokážu to sám - které ale baví i dospělé. Nemají být zaplaceným časem ticha pro nás - rodiče, naopak, mají ambici propojit zájmy dětí a dospělých - bavíme se a objevujeme spolu. Myslíte, že by dítě nemělo používat ostrou jehlu? Že na vaření, rozdělávání ohně nebo zkoumání Kuiperova pásu ve Sluneční soustavě je moc malé? My si myslíme, že ne. Věk je přece jenom číslo ;-) A navíc to vše můžeme zabalit do té dokonalé kraftové krabičky! …otevřete ji jen na vlastní dobrodružství!

 

Pracujeme jak jen to jde s recyklovatelnými obaly, všechny aktivity jsou pečlivě připravované, konzultované nebo rovnou sestavované odborníky. Jedna z našich prvních sad - vesmírná - je od A po Z z hlavy šestiletého astronoma. A to je ten nejpovolanější odborník na dětské objevování, nemyslíte?

 

V případě jakýchkoliv dotazů, námětů, připomínek, vzkazů nám napište na jsme@kraftaci.cz

 

Těším se, až naše sady poputují do dalších rodin!

Renata & KRAFŤÁCI