Vánoční skřítek - sada s úkoly

Limitovaná edice
Značka: KRAFŤÁCI
390 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Skřítek inspirovaný severskou tradicí „the Elf on the shelf“, tedy skřítek na poličce. Skřítek, který v předvánočním čase chodí do domovů kontrolovat děti, jestli se chovají hezky a zaslouží si vánoční nadílku, přitom dělá v domě pěkný nepořádek. Náš skřítek není tak zákeřný, jako tradiční Elf, věří, že všechny děti na světě si vánoční nadílku zaslouží, ať už jsou hodné nebo trochu divočejší. A nepochází ze severu, i když vlastně tak trochu ano, pochází z dílny pod Pradědem. Ale trochu nepořádný a morous je, to zase jo. A tak přichází do vašich domovů udělat pořádně veselou atmosféru, ale i trochu předvánočního pozdvižení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Touto sadou se snažíme usnadnit předvánoční kouzlení hlavně vám, rodičům. Spolu se skřítkem totiž v balíčku dostanete odškrtávací seznam jednoduchých lumpáren, abyste se každý večer netrápili vymýšlením a jejich složitou přípravou. Přesto díky tomu sada přinese radost především dětem - nejprve z přiloženého materiálu vyrobí dvířka pro skřítka a pak se budou každé ráno těšit na to, co zase ten dobrák vyvedl - no řekněte - které dítě nemiluje skřítky a předvánoční čas zahalený trochou kouzla. A bonus pro rodiče - se skřítkem v domácnosti se ráno z postelí vstává samo!

Nečekejte žádného přerostlého trpaslíka, krafťácký skřítek je opravdický skřítek i výškou. 12 centimetrů vysoký, ručně v ČR vyrobený skřítek z lesů pod Pradědem. Skřítků vzniklo jen 30ks, každý je unikátní a má své jedinečné staročeské jméno (Profous, Zvonimír, Myslík, Hubert,...), který se dostane dvířky právě k vám?

 

Sada obsahuje:

• unikátního skřítka

• dřevěný materiál na dvířka

• podrobný návod jak se skřítkem zacházet a jak sestavit dvířka

• dopis pro děti

• 26 lumpáren (24+2 bonusové) na odškrtávacím seznamu, abyste věděli, co už skřítek stihnul udělat

 

Doporučujeme pro věk 3+ nebo dle individuálního zvážení schopností.

 

Odeslání od 4.11.2022

 

Mezi námi dospěláky…

Přestože jsou všechny aktivity připravovány s největší pečlivostí a zodpovědností, nejedná se o hračky, ale didaktické pomůcky pro výtvarnou/kreativní/vzdělávací činnost. Prosíme o důkladné zhodnocení schopností Vašeho dítěte a adekvátní dospělácký dohled. Užijte si kvalitně strávený společný čas, během kterého se možná i vy sami něco nového naučíte.

 

 

Pozn.: Každý skřítek je díky ruční výrobě unikátní a ten váš se tak může výrazem mírně lišit o skřítka na úvodním obrázku, všichni skřítci jsou zobrazeni na poslední fotografii, bohužel není možné si volit konkrétního skřítka ani jeho jméno - právě v překvapení je to kouzlo :-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: