KRAFŤÁCI i všichni jejich pomocníci si berou pár dní zimního volna, všechny objednávky poslané (uhrazené) do středy 21.2. do 10hod. od nás ještě ve středu odejdou, všechny další objednávky pak budeme vyřizovat hned v pondělí 26.2. Děkujeme za pochopení 👋

Vyšívání

780 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Rád/a si zdobíš věci obrázky? Na oblečení, batoh, tašku se ale těžko maluje a obrázek dlouho nevydrží. Proto se lidé naučili vyšívat. Takový vyšitý obrázek ti pak třeba na bundě nebo polštářku vydrží napořád. A navíc to není těžké! Pojď to s námi zkusit a po krátkém tréninku si vyšiješ parádního jednorožce na tašku, kterou pak můžeš hrdě nosit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada, ve které se dítě naučí vyšívat a to postupně od jednoduchého křížkového stehu až po francouzský uzlík. Když všechno potrénuje na přiložených tkaninách, pustí se do vyšívání vlastní tašky s jednorožcem. Víte, kterých věcí si nejvíc vážíme? Těch, které jsme si sami vyrobili. 

Sada obsahuje:

- vyšívací tkaniny

- vyšívací mřížku

- vyšívací kruh

- příze, jehly, nůžky, pomůcky

- tašku s předtištěným vzorem

- předlohy

a samozřejmě podrobný manuál.

 

Sadu doporučujeme pro děti i dospělé ve věku 6+ nebo dle individuálního zvážení schopností.

 

Mezi námi dospěláky…

Přestože jsou všechny aktivity připravovány s největší pečlivostí a zodpovědností, nejedná se o hračky, ale didaktické pomůcky pro výtvarnou/kreativní/vzdělávací činnost. Prosíme o důkladné zhodnocení schopností Vašeho dítěte a adekvátní dospělácký dohled. Užijte si kvalitně strávený společný čas, během kterého se možná i vy sami něco nového naučíte.

 

Pozn.: Barvy nebo provedení jednotlivých součástí se můžou mírně lišit dle aktuální skladové dostupnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: