KRAFŤÁCI i všichni jejich pomocníci si berou pár dní zimního volna, všechny objednávky poslané (uhrazené) do středy 21.2. do 10hod. od nás ještě ve středu odejdou, všechny další objednávky pak budeme vyřizovat hned v pondělí 26.2. Děkujeme za pochopení 👋

Zahradník

780 Kč
Skladem

Nebylo by fajn, kdybychom pro některé potraviny nemuseli do obchodu, ale dokázali bychom si je vypěstovat sami? V této sadě je všechno potřebné pro to, aby sis sám/a vypěstoval/a sladký zelený hrášek a ještě něco navíc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní sada, ve které si dítě vypěstuje hrášek a lichořeřišnici - v truhlíku, ale i v experimentu se semínky v kelímku, kde uvidí rané fáze mladé rostlinky, které jsou v truhlíku ukryté pod hlínou. Vše si bude zapisovat/zakreslovat do pozorovací karty. Při tom se dozví zajímavosti z přírody, ale hlavně si projde cestu zeleniny na talíř a uvědomí si, jak důležitá pro nás příroda je a že zelenina nevzniká v supermarketu. 

Sada obsahuje:

- truhlík

- nářadí a rukavice

- substrát, semínka

- kelímky

- pomůcky, fix, cedulky

- pozorovací kartu

a samozřejmě podrobný manuál.

 

Sadu doporučujeme pro děti i dospělé ve věku 3+ nebo dle individuálního zvážení schopností.

 

Mezi námi dospěláky…

Přestože jsou všechny aktivity připravovány s největší pečlivostí a zodpovědností, nejedná se o hračky, ale didaktické pomůcky pro výtvarnou/kreativní/vzdělávací činnost. Prosíme o důkladné zhodnocení schopností Vašeho dítěte a adekvátní dospělácký dohled. Užijte si kvalitně strávený společný čas, během kterého se možná i vy sami něco nového naučíte.

 

Pozn.: Barvy nebo provedení jednotlivých součástí se můžou mírně lišit dle aktuální skladové dostupnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: