AMBASADOŘI

Jsme malý projekt s velkou myšlenkou a chtěli bychom najít někoho, kdo nám pomůže naši myšlenku šířit mezi další rodiče nebo skupiny lidí, kteří se zajímají o vzdělání a volný čas dětí a ke kterým jsme se my sami zatím nedostali.

Chcete s námi spolupracovat?

Hledáme někoho, kdo bude hlavou i srdcem KRAFŤÁK jako my a pomůže nám budovat krafťáckou komunitu. Někoho, kdo žije rozvojem dětí a kdo nám sedne i osobnostně. Kdo dokáže inspirovat svou komunitu a ideálně s námi naváže dlouhodobou spolupráci. Nebráníme se ale ani spolupráci krátkodobé či vyloženě jednorázové influencerské akci. Pokud by vás spolupráce zajímala, přečtěte si prosím následující informace.

 

Hledáme toho, kdo:

☺ má dítě/děti ve věku 4-6 let (jiný věk rádi zkonzultujeme), může jít i o učitele/průvodce dětských skupin

☺ je aktivní a otevřený rodič ve smyslu přístupu ke vzdělání a volného času dětí, rád s dětmi tráví čas a aktivně o tom informuje na svých sociálních sítích i mimo ně

☺ zná naše produkty a dávají mu smysl

☺ má svou kvalitní, zapojující se základnu fanoušků na sociálních sítích, ideálně 2000 a více fanoušků (pokud je váš dosah nižší, ale nadchli jsme vás a profil vám roste, nebojte se nám napsat, taky jsme začínali od nuly a jsme otevření lidem, co na sobě pracují)

 

Nabízíme:

✔ úvodní balíček našich produktů

✔ barterovou spolupráci a v případě efektivity a oboustranné spokojenosti možnost rozšíření objemu spolupráce i odměny na finanční

✔ propagaci na našich sociálních sítích, pokud to bude dávat oboustranně smysl

✔ možnost účasti na offline akcích typu Festival mini atd.

✔ možnost stát se součástí krafťácké komunity - komunity lidí s těmi nejhezčími hodnotami

 

A ještě pro jistotu, že najdeme společnou řeč - neradi bychom někoho:

☹ kdo má publikum na sociálních sítích koupené

☹ kdo na profilu propaguje zboží z obchodů typu Temu, Aliexpress, které se neslučuje s myšlenkou našeho lokálního projektu

☹ kdo naše produkty nezná a vyhledává spolupráce primárně za účelem získání zboží zadarmo, pak se raději zkuste zapojit do některé z našich občasných soutěží ;-) 

 

Pokud se vám líbí, co děláme a chcete nám nabídnout spolupráci, napište nám něco o sobě, odkaz na sociální síť/ě a vaši představu o spolupráci, příp. příklady minulých spoluprací, pokud máte nějaké za sebou. Podíváme se na to a pokud se sejdeme ve vhodném čase i představě, tak se budeme těšit na spolupráci :-) 

 

Staňte se naším ambasadorem!

Pište ve dne v noci naší Renče na email renata@kraftaci.cz.