Čísla

690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Hrát si a přitom se učit.

Čísla lákají děti už od mladšího předškolního věku - řazení hraček, říkanky, počítání na prstech, přiřazování. Při nástupu do školy už se předpokládá, že dítě umí napočítat do deseti. A proto jsme vymysleli tuto zábavnou počítací sadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje:

dřevěné číslice 1-9 (vždy více kusů od každé číslice)

- 60 ks dřevěných kostiček,

- netoxický písek

- dřevěný třídící tácek

- dřevěnou "tužku" 

A jak to všechno spolu souvisí?

 

Pro tuto sadu jsme vymysleli a do manuálu podrobně rozepsali a rozkreslili 8 různých aktivit podporujících předmatematické dovednosti a jednoduché počítání. Jedna z aktivit ukazuje jedno z prostředí Hejného metody výuky matematiky

Jak už ale od nás jistě víte, rádi necháváme plynout dětskou fantazii a tak věříme, že ještě minimálně jednou tolik aktivit vymyslíte sami se svými malými matematiky.

 

Doporučujeme pro věk 3+ nebo dle individuálního zvážení schopností.

 

 

Mezi námi dospěláky…

Přestože jsou všechny aktivity připravovány s největší pečlivostí a zodpovědností, nejedná se o hračky, ale didaktické pomůcky pro výtvarnou/kreativní/vzdělávací činnost. Prosíme o důkladné zhodnocení schopností Vašeho dítěte a adekvátní dospělácký dohled. Užijte si kvalitně strávený společný čas, během kterého se možná i vy sami něco nového naučíte.

 

Pozn.: Barvy nebo provedení jednotlivých součástí se můžou mírně lišit dle aktuální skladové dostupnosti.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 19.5.2024
Dobrý den, pomůcka je krásná a praktická, jen pro mé žáky moc malá. Pracuji s dětmi s mentální retardací a autismem a ocenili by větší velikost mističek a číslic., abychom mohli pracovat individuálně, ale i skupinově Mgr. Jana Radová
R Avatar autora Renata & KRAFŤÁCI (Administrátor) 20.5.2024
Dobrý den, moc děkujeme za podnětnou zpětnou vazbu. Pomůcka je primárně určena pro děti bez speciálních potřeb, nicméně zamyslíme se nad našimi možnostmi úpravy pomůcek pro speciální potřeby. Děkujeme, hezký den, Renata.